Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

15

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Jak schudnąć z ud?

Odchudzanie nie jest prostym zadaniem, często okazuje się bowiem, że nawet największy wysiłek, jaki wkładamy w gubienie kilogramów nie przynosi spodziewanych rezultatów. Bywa i tak, że choć chudniemy, pewne części naszego ciała wcale nie zmieniają swojego rozmiaru. Sami dietetycy przyznają, że ciało nie chudnie w jednakowym tempie, a odchudzanie ud i brzucha jest znacznie trudniejsze niż można byłoby sądzić. Na szczęście udom można „pomóc” schudnąć i wcale nie wymaga to inwestowania znaczących pieniędzy.

Dieta na szczupłe uda

Proces odchudzania wiąże się ze zmianą nawyków żywieniowych, okazuje się bowiem, że to, co i jak jemy, ma decydujący wpływ na nasz wygląd. Dieta może zatem nie tylko zwiększyć, ale i zmniejszyć rozmiar ud, o ile oczywiście będzie realizowana we właściwy sposób. Kobiety, które pragną mieć zgrabne uda powinny zatem zapomnieć o słodyczach i produktach bogatych w tłuszcz, właśnie ta część ciała jest bowiem szczególnie podatna na odkładanie się tkanki tłuszczowej. Nie możemy jednak zapominać, że konieczne jest nie tylko zahamowanie procesu przyrostu tej tkanki, ale również zmuszenie organizmu do spalenia tego, co zdążył „zmagazynować” przez ostatnie miesiące i lata. W tym celu wskazane jest zatem dostarczanie mu białka, którego spalanie zmusza organizm do dużego wysiłku, a także błonnika, który z kolei sprawia, że nie chce nam się jeść i możemy skutecznie walczyć z nawykiem podjadania między posiłkami.

Sport na szczupłe uda

Skuteczne odchudzanie nigdy nie powinno ograniczać się do skrupulatnego liczenia kalorii. Nawet jeśli podobne postępowanie przynosi rezultaty, nigdy nie utrzymują się one zbyt długo, a to sugeruje, że należy robić coś jeszcze. Tym czymś jest między innymi uprawianie sportu, dietetycy i trenerzy przyznają zaś, że ma on zbawienny wpływ nie tylko na stan naszych ud, ale również na samopoczucie, które podczas diety nie zawsze jest najlepsze. Trudno wskazać zresztą ćwiczenia, które najbardziej pomogą naszym udom. Stosowanie od naszych własnych upodobań może być to pływanie, aerobik, bieganie lub jazda na rowerze. Coraz częściej możemy jednak usłyszeć o tym, że wskazane jest dość regularne zmienianie uprawianej przez siebie dyscypliny tak, aby organizm regularnie ćwiczył różne partie mięśni. Warto wspomnieć w tym miejscu i o tych ćwiczeniach na zgrabne uda, które możemy wykonywać w domowym zaciszu. Są tą między innymi wypady, ćwiczenia przy krześle kształtujące tylną stronę ud oraz przysiady, w czasie których wyszczupla się również brzuch. Nie muszą być to przy tym wcale ćwiczenia bardzo intensywne, o wiele ważniejsza wydaje się bowiem ich regularność.

reaktywacja 13.03.2015 15:51
super ćwiczenia muszę je wypróbować. A w ogóle ostatnio zauważyłam, że body z e feliny dobrze nadaję się do ćwiczeń. Jeszcze trochę schudnę i będę potrzebować nowego bikini hihi :)
ewa 09.04.2014 23:17
czy na pewno da sie schudnac w miesiac?
ewa 09.04.2014 23:09
chce schudn w dudach i nie wiem jak?
patka 01.03.2013 11:07
Jak długo bede czekać na efekt??? Czy to pomaga??
nadia 21.01.2013 12:08
po jakim czasie bd efekty ? Jak długo trzeba ćwiczy ć
Paćkaa . 20.11.2012 19:03
Po jakim czasie, można schudnąć, wykonując te ćwiczenia ?
Adaa! 12.11.2012 16:12
Proszę, nie śmiejcie się ze mnie, ale mam 9 lat, dużo tłuszczu no i oczywiście chciałabym się go pozbyć. Chciałabym schudnąć 11 kilogramów w ok. 2 miesiące, a jak się nie uda to ok. w 5 miesięcy, ponieważ jadę na "Zieloną Szkołę", i bardzo chcę schudnąć z ud! Więc, proszę o opinie czy warto w ogóle zaczynać, czy nie brać się za coś innego.

Waga: 45
Wzrost: 143
vik 23.10.2012 18:48
ja w 1 miesięc
kasia 05.09.2012 18:59
czy ta dieta jest prydatna ? komuś schudły uda wgl ?
Ania 27.05.2012 22:44
w jakim czasie schudły wam uda?

Dodaj komentarz

Imię
Komentarz
Weryfikacja: