Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

05

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Hollywoodzka dieta herbaciana

Raz na jakiś czas docierają do nas informacje mówiące o dietach stosowanych przez najbardziej znane aktorki amerykańskie. Zazwyczaj podchodzimy do nich ze znaczącą rezerwą, same opisy wspomnianych diet brzmią bowiem tak abstrakcyjnie, że uwierzenie w ich skuteczność jest wyjątkowo trudnym zadaniem. Coraz częściej zwracamy jednak uwagę i na to, że najbardziej znane twarze amerykańskiego kina to osoby atrakcyjne i szczupłe. Może zatem w dietach, które wydają się niemal niemożliwe do zrealizowania kryje się moc, z której nie zdajemy sobie sprawy?

Przykładem rozwiązania, które kilka miesięcy temu dotarło do Europy zdobywając sobie pewną popularność na zachodzie kontynentu okazuje się dieta herbaciana opierająca się na założeniu, zgodnie z którym picie od sześciu do ośmiu filiżanek herbaty w ciągu dnia nie tylko przyspiesza metabolizm, ale również sprawia, że niekorzystne z naszego punktu widzenia produkty przemiany materii są szybciej wypłukiwane z organizmu.

Co ciekawe, zwolennicy diety herbacianej wcale nie utrzymują, że pewne rodzaje herbat są zdrowsze od innych. Podstawowa zasada, na jakiej opiera się omawiany tu sposób pozbywania się nadmiaru kilogramów mówi o tym, że należy znaleźć taką herbatę, która będziemy pić z przyjemnością i ze smakiem, a gdy to nastąpi, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko delektować się tym napojem przez cały dzień. Oczywiście, siłę oddziaływania diety herbacianej można dodatkowo wzmacniać, jej zwolennicy doradzają więc między innymi: zrezygnowanie z innych napojów, które przyjmowaliśmy do tej pory wprowadzenie do naszego planu dnia aktywności fizycznej, a także przyjmowanie posiłków w rozsądnych ilościach i rezygnację z objadania się słodyczami.

Picie herbaty wpływa zresztą korzystnie nie tylko na nasz metabolizm. Naukowcy udowodnili, że pomaga również w zmniejszeniu apetytu, a także umożliwia skuteczną walkę z pokusami, które towarzysza każdej diecie. Jeżeli zatem dieta herbaciana jako taka nie trafia nam do przekonania, możemy wprowadzić herbatę do tego sposobu gubienia kilogramów, który sprawia wrażenie bardziej przekonującego. Naszemu organizmowi nie stanie się przez to krzywda, a my będziemy mogli cieszyć się z jeszcze bardziej widocznych efektów odchudzania.

Anita 07.03.2015 17:23
i nawet cwiczek codziennie jusz od roku i co nie schudłam
Anita 07.03.2015 17:20
ja jusz od roku pije ta herbate i co nic
patrycja 10.03.2014 13:31
Ta dieta wogule nie przynosi rezultatow nie polecm:(
Malinka 18.04.2013 17:52
Ja pije tą herbatę http://smacznaherbata.com.pl/herbata-czerwona-puerh-wisnie-w-rumie-p-21.html i są efekty.Spadam z wagi.
Jagoda 07.01.2013 16:28
pijecie samą herbatę czy jecie coś też?
korek 12.10.2012 12:23
Piję herbatę zieloną wręcz litrami. Może wyda się to zabawne, ale sypaną herbatę zieloną pijam bez cukru, jedynie z plastrem cytryny w... 0,5 kuflu do piwa. I tak od dwóch tygodni. Przytyłam swego czasu 10 kg, i obwód talii, bioder, ud już się zmniejszył. Z tym, że jadę tylko na indyku/rybie i warzywach gotowanych na parze.
Karolina 10.10.2012 18:38
Ja lubię pić zieloną herbatę, ale od jakiegoś czasu przerzuciłam się na yerba mate. Jem trochę zdrowiej, a yerba dodaje mi energii zdecydowanie bardziej niż kawa i jest zdrowa. A przy tym wspomaga odchudzanie poprzez oczyszczanie organizmu
do_pit 22.08.2012 20:36
Posłódź 4 albo 5 to napewno schudniesz :) I do każdej cherbaty kebaba opier*ol ;)
pit 02.08.2012 8:49
czy nie za dużo słodzę, przytyłem 3 łyżeczki x 25 herbat dziennie, chyba za dużo ? czy mogę jeść jak dawniej ?
K 05.07.2012 21:10
Pije codziennie herbatę zieloną (nawet 10 dziennie) i nie przypominam sobie ,żebym zeszła z wagi...

Dodaj komentarz

Imię
Komentarz
Weryfikacja: