Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

09

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Modna dieta pudełkowa

lunch box

Dieta „Pudełkowa” jest szczególnie lubiana przez celebrytów, którzy nie mają z racji wykonywanej pracy, czasu na samodzielne przygotowanie zdrowych posiłków. Na czym ona polega i kto z niej korzysta?

Wahania wagi

Agnieszka Kaczorowska - tancerka i aktorka telenoweli „Klan” miewa wahania wagi. Jak sama mówi, kiedy trenuje, szybko chudnie, ale w momencie, gdy tylko zaczyna ćwiczyć mniej - automatycznie tyje. Media rozpisywały się ostatnio o tym, że celebrytka nabrała trochę ciała. Było to prawdą, co przyznała aktorka.

Mówiła, że ma ona słabość do słodyczy, a jej silna wola nie działa wtedy, gdy psychicznie czuje się niespełniona. W magazynie „Party” wyraziła się, że w ciągu kilku ostatnich miesięcy miała świadomość, że zjeżdża w dół i nie potrafi się zatrzymać. Co zrobiła, że wygląda dziś jak przysłowiowe „milion dolarów”?

Sposób na zbędne kilogramy

Utratę zbędnych kilogramów Agnieszka Kaczorowska zawdzięcza diecie pudełkowej oraz regularnym ćwiczeniom - z trenerem na siłowni trzy razy w tygodniu oraz codziennym treningom tanecznym. Spożywa kilka posiłków dziennie, z których każdy ma wyliczone specjalnie dla niej kalorie.

Dieta ta stosowana jest przez gwiazdy na całym świecie, a także przez zwyczajnych ludzi i pretenduje do miana najpopularniejszego sposobu odchudzania. Jest ona bardzo prosta i wygodna w zastosowaniu, zakłada ścisłą współpracę pomiędzy dietetykiem i kucharzem, który przygotowuje dla osoby odchudzającej się codzienne posiłki. Nie należy spożywać nic pomiędzy kolejnymi posiłkami, które przyspieszają nasz metabolizm. Zaletą diety pudełkowej jest to, że nie musimy nic kupować samodzielnie i przygotowywać kolejnych posiłków - oszczędzamy czas i dieta nie jest dla nas obciążeniem. Zakłada ona szybkie i wygodne chudnięcie, ale bez efektu jojo. Wiele osób przetestowało ją na sobie, z pozytywnymi rezultatami.

Pierwszym krokiem dla rozpoczęcia diety pudełkowej jest skontaktowanie się w wybraną firmą dietetyczno-cateringową. Musimy odbyć konsultację z dietetykiem i wybrać odpowiedni program żywienia. Następnie trzeba zdecydować się na system dostawy - tygodniowy, miesięczny, kwartalny i czekać, aż kurier codziennie rano dostarczy pudełko z posiłkami na cały dzień pod nasze drzwi. W zestawie jest śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja - wszystko podpisane, także trudno się pomylić. Koszt takiej usługi to około 50 zł dziennie, w zależności od rodzaju wybranej diety.

Niewielkie, ale częste i regularne posiłki spożywane co 3 godziny powodują, że zwiększa się tempo przemiany materii, a my sami chudniemy.
Dieta pudełkowa na fali popularności

Dla zabieganych, zapracowanych gwiazd, które nie mają czasu na gotowanie i żywią się najczęściej „na mieście”, dieta pudełkowa jest idealnym rozwiązaniem. Stosowały ją m.in. Maryla Rodowicz, Karolina Gilon, Klaudia Halejcio czy Omenaa Mensah, Kasia Cichopek, Agata Młynarska, Czesław Mozill, Marcin Prokop i Agnieszka Popielewicz. Na Twitterze dziennikarki, Hanny Lis można było swego czasu zobaczyć zdjęcie pudełek z posiłkami i podpisem sugerującym, że jest to dieta odchudzająca.