Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

19

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Dieta Gacy

Piękna i zgrabna sylwetka to marzenie wielu osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Obecny tryb życia sprawia, że coraz częściej mamy problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi, a co za tym idzie narażamy nasz organizm na różnego rodzaju schorzenia. Z tego oto powodu chętnie sięgamy po diety, których celem jest przywrócenie właściwej wagi i dbanie o zdrowie. Ogromną popularnością cieszą się teraz diety ustalane indywidualnie do potrzeb każdej osoby. Do takich sposobów odżywiania zaliczamy np. dietę Gacy.

Dieta Gacy to sposób odżywiania stworzony przez Konrada Gacę, prezesa Stowarzyszenia Walki z Otyłością i jedynego w Polsce specjalistę żywieniowego Certified Nutrition Specialist. Ów specjalista współpracował z gwiazdami, pomagając im schudnąć. Gaca jest autorem diety ułożonej specjalnie dla Iwony Pavlović, której udało się zgubić zbędne kilogramy i która jest bardzo zadowolona z efektów. Konrad Gaca jest jednak nie tylko trenerem gwiazd. Istnieje możliwość kontaktu z osobistym konsultantem trenera i otrzymania programu diety dobranego do indywidualnych potrzeb. Przechodząc na ten sposób odżywiania, realizuje się system żywieniowy GACA DIET SYSTEM. Następnie systematycznie co dwa tygodnie otrzymuje się kolejny jadłospis na następne dni. Oprócz diety, konsultant układa indywidualny plan treningowy, który wspomaga odchudzanie. Każda osoba, mająca jakiekolwiek wątpliwości lub pytania związane z dietą, może się skontaktować z konsultantem i otrzymać odpowiedź.

Podstawą diety jest odpowiednio dobrane menu. Dieta Gacy zakłada spożywanie białek, węglowodanów oraz tłuszczów w odpowiednio dobranych proporcjach. Stosując ten sposób odżywiania, należy kategorycznie zrezygnować ze słodyczy oraz alkoholu. Celem stosowania diety jest spalanie tkanki tłuszczowej, dlatego też program odchudzania zawiera ćwiczenia pomagające tej tkanki się pozbyć. Oczywiście intensywność ćwiczeń jest dostosowana do płci, wieku i innych indywidualnych czynników. Konrad Gaca nie tylko pomaga schudnąć, ale jego celem jest również propagowanie zdrowego trybu życia oraz odżywiania. Autor diety może się pochwalić otrzymaniem certyfikatu jakości Prae-Fit, który przyznała Europejska Federacja Fitness&Wellnness–EFCA. Certyfikat ten podkreśla najwyższą jakość i skuteczność programu odchudzającego. Z programu Konrada Gacy może skorzystać właściwe każda osoba, bez względu na płeć i wiek. Stosowanie diety składa się z trzech etapów:

  • I etap – okres motywacyjny, który trwa miesiąc. W tym czasie można zgubić nawet do 12 kilogramów.
  • II etap – okres pracy właściwej, to czas, w którym do podstawowego jadłospisu dołącza się odpowiedni system ćwiczeń.
  • III etap – wyprowadzenie z diety – jest to etap końcowy, który trwa 3 miesiące. W tym czasie organizm przyzwyczaja się do nowego systemu żywienia i stabilizuje osiągniętą wagę.

Wadą tej diety może być fakt, że trwa ona dosyć długo i należy jej bezwzględnie przestrzegać. Jeśli jednak mamy mocną motywację, aby schudnąć i poczuć się lepiej, ten fakt nie powinien być przeszkodą w osiągnięciu zamierzonego celu.

Werra643 18.06.2017 11:53
Dziewczyny odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak chcecie cos na motywacje, wpiszcie sobie w gogle; odchudzanie przed i po by sasetka
Werra997 17.06.2017 16:12
Drogie panie odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak potrzebujecie cos na motywacje, wpiszcie sobie w gogle: odchudzanie przed i po by sasetka
Mildredbor 14.06.2017 21:53
Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!
Mirabellka877 14.06.2017 11:20
Drogie panie odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak chcecie cos na motywacje, wpiszcie sobie w google; odchudzanie przed i po by sasetka
Mirabellka17 14.06.2017 9:25
Dziewczyny odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak potrzebujecie cos na motywacje, wpiszcie sobie w google; odchudzanie przed i po by sasetka
Mildredbor 03.06.2017 15:48
Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)
fitMarcelina 25.05.2017 17:32
Y27 Najwazniejsza w odchudzaniu jest motywacja moje drogie panie, ja codziennie ogladam metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to powera do cwiczen, kto chce tez troche motywacji niech sobie wpisze w goglu: odchudzanie przed i po by sasetka
Malgonia 25.05.2017 13:16
Y28 Najistotniejsza w odchudzaniu jest motywacja dziewczyny, ja codziennie ogladam metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to kopa do cwiczen, kto chce tez troche motywacji niech poszuka w google: odchudzanie przed i po by sasetka
Janai 16.06.2016 6:24
لطفا دقت کنید با حجم درستش و بدون تغیر فرمت فایل ریخته باشید ، باز هم چک کنید و در صورت اطمینان مجددا اعلام بÂفرمایید اگه این ارور دائما تکرار میشه .
Storm 16.06.2016 6:07
Guest spnwders iecluke aaard-winning filmmaker Casey Neistat; MIT Media Lab professor and Lilypad Arudino inventor, Dr. Leah Beuchley; Mark Frauenfelder, Editor-in-Chief of Make Magazine, Founder of BoingBoing.net and author of Made By Hand: Searching for Meaning in a Throwaway World; Expert educator and advocate for “the project approach,” Dr. Lilian Katz and Web phenom, Super Awesome Sylvia.

Dodaj komentarz

Imię
Email
Komentarz
Weryfikacja: