Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

16

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Jak schudnąć z łydek?

Dlaczego przybieramy na wadze. Jak tyją nasze nogi?

Wielu specjalistów od zgrabnej sylwetki, podkreśla, że najwłaściwszym momentem na wysmuklenie ciała, jest chwila, w której stwierdzimy, iż nie mieścimy się w ulubione ciuchy. Najczęściej są to ukochane spodnie – czyli strój praktyczny i wygodny. Nagle zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie możemy się w nich dopiąć. Co za tym stoi? Nasz brzuch, talia oraz nogi – a głównie uda i łydki – stały się o wiele potężniejsze niż do tej pory. Przyczyn może być wiele. Po pierwsze: brak ruchu – głównie zimą, kiedy organizm przechodzi w „fazę czuwania” i gromadzi zapasy tłuszczu, by uchronić nas przez zimnem. Po drugie: niewłaściwa dieta – sięganie po „słodkie przekąski” czy „energetyczne batony”. Aby pozbyć się tego problemu, wystarczy zadbać o swoje ciało w odpowiedni sposób. My skupimy się na podpowiedzi: jak schudnąć z łydek.

Jak tyją nasze łydki?

Szerokie łydki to zmora wielu kobiet i to nie tylko tych, określanych, jako puszyste. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele. Czasami jest to uwarunkowane genetycznie. Kiedy indziej, same zapracowujemy sobie na taki problem, nie dbając o kondycję naszych nóg. Wielogodzinne siedzenie przed komputerem czy przeciążanie nóg w czasie pracy stojącej, powoduje, że nasze nogi stają się mniej elastyczne i wytrzymałe na jakikolwiek wysiłek. Zamiast więc zmusić się do dodatkowego wysiłku, odpoczywamy – a to nie sprzyja szczupłym łydkom czy udom.

Jak odchudzić łydki?

Jeśli już stałyśmy się nieszczęsnymi posiadaczkami szerokich i niezgrabnych łydek, możemy skutecznie wyeliminować ten "mankament naszej figury". Dobrym sposobem na to, jak schudnąć z łydek może być między innymi ćwiczenie na skakance. Inna równie skuteczna i polecana metoda, na odchudzanie łydek to ćwiczenia na stepperze stacjonarnym. Jeśli nie jesteśmy w posiadaniu takowego sprzętu, to zawsze możemy skorzystać z siłowni lub nabyć go za kilkadziesiąt złotych w każdym sklepie sportowym. Należy przy tym podkreślić, że taki nabytek będzie naprawdę doskonałą inwestycją. Nasze łydki lubią również pracować na rowerze. To także może być ROWER: stacjonarny, jak i taki, którym będziemy poruszać się po ulicy. Inna metoda na to, jak schudnąć z łydek to również ĆWICZENIA POLEGAJĄCE NA NAPINANIU MIĘŚNI NÓG DO CHWILI POCZUCIA BÓLU I ZWALNIANIE NAPIĘCIA. Możemy także wykonywać WSPINANIE SIĘ NA PALCE.

Wymienione ćwiczenia, okażą się pomocne tylko wówczas, gdy będziemy wykonywać je w miarę regularnie. Pamiętajmy również o przestrzeganiu diety, a z pewnością dość szybko dostrzeżemy pierwsze efekty naszych starań.

Werra1 17.06.2017 18:23
Dziewczyny odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak chcecie cos na motywacje, wpiszcie sobie w gogle: odchudzanie przed i po by sasetka
Malgonia 25.05.2017 14:24
V79 Najistotniejsza w odchudzaniu jest motywacja moje drogie panie, ja codziennie ogladam metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to powera do cwiczen, kto chce tez troche motywacji niech sobie wpisze w goglu: odchudzanie przed i po by sasetka
Amelia 03.02.2017 11:01
Witam. Mam 14 lat i mam dokładnie ten sam problem. Moje hobby to jazda na rolkach i taniec. Uważam iż moje łydki nie są proporcjonalne do moich ud. Ogólnie w sylwetce jestem smukła ale reszta (uda i łydki) to porażka. Wstyd mi się gdzie kolwiek pokazać w krótkich spodenkach. Nie długo lato, jak mam się pokazać w sukience lub spodenkach? Porównując moje zdjęcia: z gdzieś ok marca 2016r. a teraz to jakaś masakra. Pomóżcie mi. Jak zrzucić te pare lub nawet parenaście kilo do lata 2017r.? Co robić.?
Melissa 16.06.2016 6:25
Warrior wasn’t completely armored – they went to a central &#e022;citad8l” armored area due to weight and many parts of the ship had no armor. Notably the bow and stern had no armor, so her steering gear and propulsion system were very, very vulnerable, among other issues. Many of her main deck guns also had no armor protection whatsoever.It was perhaps a good thing that Warrior was never called upon to go into combat.
Ewa 21.03.2015 19:30
Dziękii za rady!!! Ale chciałam bym żebyś coś konkretnego podała mam 17 lat i waże 70 kg wszyscy się zemnie śmieją ponieważ mam bardzo grube łydki i uda co mam zrobić żeby przez dwa tygodnie schudnąć chociaż 5 kg?
hanka 11.02.2015 13:43
No tak moxna tak
Mr. Anita 12.11.2012 17:02
Julio, jeżeli masz w domu trampolinę to również możesz na niej skakać. Jeżeli zdecydowałaś się, że będziesz skakać to skacz.

Tutaj jest podane, ile spala się kalorii lub kcal:

10 min. - 1 kaloria
1 godz. - 50 kalorii.
Julia 18.05.2012 12:41
Mam pytanie. Czy jak bede skakac na trampolinie to moje lydki sie zmniejsza?? I co ile te cwiczenia, raz dziennie?

Dodaj komentarz

Imię
Email
Komentarz
Weryfikacja: