Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

13

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Spalacze tłuszczu - czy warto je stosować?

Spalacze tłuszczu to suplementy diety, które wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej zalegającej w organizmie. Inaczej nazywane są one termogenikami, ponieważ na ogół odpowiedzialne są za podwyższenie temperatury ciała poprzez wytwarzanie dodatkowej energii, która zarówno wspomaga trening, jak i przyczynia się do spalenia komórek tłuszczowych.

pbc

Jednak na temat spalaczy tłuszczu krąży wiele sprzecznych opinii. Dla jednych są one skuteczne i niezbędne w czasie redukcji masy ciała, inni uważają je za przereklamowane i mało skuteczne. Kto więc ma rację i czy termogeniki w ogóle warto stosować?

Spalacze tłuszczu w niczym Cię nie wyręczą

Plotki na temat spalaczy tłuszczu biorą się zapewne stąd, że wiele osób nie ma pojęcia o ich zastosowaniu i wierzy ślepo w reklamy pojawiające się w mediach. Żaden suplement nie sprawi, że w kilka dni stracisz zbędne kilogramy siedząc na kanapie i jedząc ulubione przekąski. Tylko połączenie zdrowej diety, treningu i suplementacji zagwarantuje spadek masy ciała. Co więcej nie od razu konieczne jest spożywanie termogeników, kiedy decydujemy się na odchudzanie. Najpierw organizm sam radzi sobie z tłuszczem. Wystarczy zmiana nawyków żywieniowych i odpowiednia forma ćwiczeń. Zasada jest prosta - im mniej masz tłuszczu do spalenia i więcej czasu poświęciłeś na redukcję, tym skuteczniej zadziała spalacz tłuszczu. Czasami trzeba również wypróbować kilka preparatów, by trafić na ten najlepszy, na który nasz organizm będzie najlepiej reagował. W składzie wielu z nich znajdują się ekstrakty roślinne np.: z zielonej herbaty, młodego jęczmienia czy zielonego pieprzu, a także kapsaicyna lub kofeina. Nie powinno się jednak łączyć ze sobą różnych preparatów. Wiele z nich ma kompleksowy skład, w którym znajdziemy kilka składników wspomagających nasz metabolizm. Wybór konkretnego zależy więc tylko od naszych preferencji.

Skuteczne czy nieskuteczne?

Sięgając po spalacze tłuszczu najlepiej wybrać te, które oferowane są przez sprawdzonych producentów. Sprzedaje je wiele sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Warto przejrzeć między innymi ofertę spalaczy tłuszczu na pbc24.pl. Sklep należy do spółki Nutrifarm, która jest właścicielem marki Olimp. Posiada on szeroki asortyment termogeników np.: firmy Trec, Biogenix, Results, jak i pełnen asortyment Olimp Labs. Kiedy wybierzemy termogenik o starannie skomponowanym składzie, w którym znalazły się najlepsze ekstrakty i wysokiej jakości substancje, z pewnością będzie on skuteczny. W dodatku, jeśli zależy nam na redukcji masy ciała, ale na diecie czujemy głód i zdarza nam się podjadać mimo ustalonych posiłków, możemy również zainwestować w produkty hamujące apetyt czy ograniczające ochotę na słodycze. Wspomogą one każdą osobę na diecie i pozwolą wytrwać w postanowieniu walki o idealną sylwetkę.

pbc-spalacze-tluszczu_art-sponsorowany2.jpg