Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

01

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Jak schudnąć z twarzy?

Odchudzanie twarzy w wielkim skrócie

Odchudzanie to dla wielu z nas, dość mozolny proces. Najwięcej problemów nastręcza nam przy tym, skuteczne pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała. Dość dużo tkanki tłuszczowej, gromadzi się przede wszystkim na naszej twarzy. Efektem, czego są: tak zwany podwójny podbródek czy pucułowate policzki. Osobom, którym wydaje się, że schudnąć z twarzy można jedynie za pomocą skalpela, radzimy wcześniej przeczytać nasz artykuł.

Tycie na twarzy, to taki sam proces, jak przyrost tkanki tłuszczowej we wszystkich innych partiach naszego ciała. Nieestetyczny drugi podróbek czy pucułowate policzki i wiecznie zaczerwieniona twarz nie wyglądają zbyt estetycznie. Dlatego też wiele osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, poszukuje skutecznych metod na to, jak schudnąć z twarzy.

Jak odchudzić twarz?

Teoretycznie chudnięciu z buzi sprzyjają wszelkie zabiegi, jakie stosujemy, aby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z innych partii naszego ciała. Mowa tu więc o odpowiedniej: diecie (beztłuszczowej) oraz aktywności fizycznej. Chudnięciu z buzi sprzyja także, CZĘSTSZE SIĘGANIE PO WODĘ – GŁÓWNIE NIEGAZOWANĄ. Wtedy bowiem, przyspieszamy przemianę materii, a to z kolei sprzyja utracie masy ciała w całym organizmie. Szukając skutecznych sposobów na to, jak schudnąć z twarzy, powinniśmy również STOSOWAĆ SPECJALISTYCZNE PREPARATY KOSMETYCZNE WYSZCZUPLAJĄCE. Należy je codziennie wmasowywać w skórę podbródka, starając się jednocześnie rozmasować zgromadzoną pod skórą tkankę tłuszczową. Podobny efekt, możesz otrzymać poprzez regularne LEKKIE UDERZANIE GÓRNĄ CZĘŚCIĄ DŁONI (tą z kostkami) W PODBRÓDEK. Uderzaj tyle razy, na ile starczy Ci sił. Inną metodą na to jak schudnąć z twarzy jest też specjalne ćwiczenie. Aby je wykonać, należy usiąść wygodnie na krześle i odchylić głowę do tyłu, najmocniej jak się da. Wytrzymujemy tak kilka minut. Ćwiczenie powtarzamy kilkakrotnie. Taki codzienny trening pomaga również pozbyć się podwójnego podbródka. Dodatkowo możemy posiłkować się: odpowiednim uczesaniem (tu należy poradzić się wykwalifikowanego fryzjera) oraz właściwie dobranym makijażem.

Słowem podsumowania

Podsumowując należy powiedzieć, że nie istnieje jedna wypróbowana metoda na to, jak schudnąć z twarzy. Jeśli jednak zdecydujemy się na zdrowy tryb życia i włączymy do niego odpowiednią dietę oraz większą dawkę ruchu fizycznego, możemy zauważyć, że nasza twarz również się wyszczupli. Proces odchudzania obejmuje bowiem wszystkie partie naszego ciała a zatem również i naszą buzię.

Kaska 03.06.2013 19:53
hmm a ile trwa takie odchudzenie twarzy? ^^

Dodaj komentarz

Imię
Komentarz
Weryfikacja: