Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

05

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Zanim zaczniesz dietę kopenhaską

Dieta kopenhaska
Czas trwania: 13 dni
Chudniemy: Nawet do 15 kg!

Zrzucanie kilogramów z wykorzystaniem możliwości stwarzanych przez dietę kopenhaską to pomysł dość odważny, wcale nie zawsze okazuje się bowiem, że dieta ta przynosi oczekiwane rezultaty. Jeżeli jednak jesteśmy zdecydowane na taką formę ratowania naszej wagi pamiętajmy, że dobre przygotowanie do diety zwiększa szansę na jej ostateczne powodzenie.

Zacznij od czytania

Teoretycznie dieta kopenhaska jest dość nieskomplikowana, odkąd więc zyskaliśmy dostęp do Internetu, gdzie drukowane są jadłospisy wykorzystywane w czasie jej trwania, coraz częściej nie staramy się zgłębiać zasad jej działania. Nie ma chyba bardziej błędnej decyzji. Osoby znajdujące się na diecie muszą być świadome, że jest ona bardzo restrykcyjna, nie dopuszcza nawet nieznacznych odstępstw, a do tego bywa skuteczna tylko wówczas, gdy spełnimy przynajmniej kilka warunków z nią związanych. Właśnie dlatego warto jeszcze przed inauguracją diety zapoznać się z literaturą na jej temat, może się bowiem okazać, że w trakcie lektury dojdziemy do przekonania o bezzasadności podejmowania właśnie tej diety.

Zrób zakupy

Wizyty w sklepach odpowiadają za nasza wagę w stopniu znacznie większym niż moglibyśmy przypuszczać. Pokusa kupienia czegoś, co jest smaczne i kaloryczne bywa bardzo silna, często więc już po odejściu od kasy uświadamiamy sobie, że zdecydowana większość zrobionych przez nas zakupów w ogóle nie jest nam potrzebna. Jeżeli wiemy, że sklepowe pokusy działają na nas silnie, nie powinnyśmy mieć złudzeń – w czasie trwania diety nic się w tej kwestii nie zmieni. Jest jednak na to sposób, najważniejsze produkty wykorzystywane podczas diety przyrządzania posiłków z menu diety kopenhaskiej możemy bowiem kupić jeszcze przed jej rozpoczęciem. W takim wypadku nawet niemożność oparcia się pokusie nie musi wcale okazać się bolesna w kontekście powodzenia diety rozumianej jako całość.

Kup wagę

Dietetycy z reguły nie zalecają nieustannego ważenia się, aby mieć pewność, że gubimy kilogramy, w przypadku diety kopenhaskiej nie jest to jednak złe rozwiązanie. Mówimy o diecie bardzo wymagającej, która może zrodzić zwątpienie nawet w najsilniejszej kobiecie, dobrze mieć zatem pewność, że powoli realizujemy cel, jaki nam przyświecał, gdy do niej przystępowałyśmy. Waga pokazująca nieustanny spadek kilogramów często pozwala przezwyciężyć nawet najsilniejsze pokusy i niejednej osobie pozwoliła zakończyć dietę z powodzeniem.

Więcej informacji na temat diety kopenhaskiej znajdziesz na stronie:
http://kopenhaska.eu

Natalia 22.03.2013 8:17
Czesc :)
5 lat temu stosowalam ta dietke i szczerze podczas niej schudlam nieduzo ok 4kg ale w przeciagu dwoch miesiecy zeszlo jeszcze 15 KG :D raz w tygodniu spedzalam dwie godzinki na basenie zeby skore ujedrnic ...:P
Dzis jestem trzeci dzien na diecie i moj cel to 10 kg mniej wiem ze nie bedzie problemow pozbycia sie ich z kompenhaska :)
Kacper 03.03.2013 12:29
Skończyłem dietę wczoraj i schudłem w sumie 3 kg. Już nigdy nie pójdę na tę dietę, bo bardzo źle się czułem. Kupię sobie jakieś wspomagacze, np. Asystor slim, czy coś i już.
Peter 09.07.2012 4:54
kinka86Skoczyłam dietę kopenhaską dwa dni temu nie było tak źle. Muszę prnyzzać, że nawet mi się to spodobało, gdyż oduczyłam się (pf3ki co) podjadać między posiłkami i nie ciągnie mnie tak bardzo do słodyczy. W sumie schudłam 5 kg i mam nadzieję, że jo-jo mnie nie dopadnie jak na razie nie rzucam się na jedzenie.Prawdą jest, iż dieta ta osłabia organizm przez większość czasu snułam się bez energii i zdarzały się zawroty głowy. Najgorszy był dzień 7 bałam się, że zasłabnę więc przespałam większość dnia.W drugim tygodniu diety miałam wrażenie, że żołądek mi się skurczył, ponieważ byłam najedzona zanim jeszcze dojrzałam dno na talerzu. I teraz po zakończeniu szybko się najadam przed dietą mogłam jeść bez ustatku.Odradzam jednak tą dietę osobom, ktf3re pracują fizycznie lub mają małe dzieci czasem robi się słabo w najmniej oczekiwanym momencie, co grozi wypadkiem lub upuszczeniem malucha.Jeśli ktoś może mi dać kilka wskazf3wek dotyczących odżywiania po kopenhaskiej, w celu uniknięcia jo-jo, to byłabym wdzięczna :)Pozdrawiam
Monika 19.03.2012 10:19
jak miałam 20 lat schudłam na tej diecie 10kg.. teraz mam 26 lat i od dzis znow zaczynam tą diete bo troszke mi sie przytyło.:/ Do dzieła :)

Dodaj komentarz

Imię
Komentarz
Weryfikacja: