Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

09

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Jak schudnąć w tydzień?

tydzień

Jak najczęściej się odchudzamy?

Odchudzanie kojarzone jest przede wszystkim z dość długotrwałym procesem. Dla niektórych osób oznacza ono również przykrą rezygnację z niektórych przyjemności, takich jak chociażby jedzenie przed telewizorem czy w czasie pracy przy komputerze. Osoby pragnące zrzucić nadmiar kilogramów, najczęściej szukają dwojakich rozwiązań. Po pierwsze: szukają sposobów na to, jak schudnąć w tydzień. Po drugie: poszukują metod na to, jak schudnąć skutecznie i długotrwale. Sprawdźmy, jak brzmi prawidłowa odpowiedź na te pytania.

Jak skutecznie schudnąć w tydzień?

Jak twierdzi większość dietetyków, odchudzanie to proces dość długotrwały. Przeciętnie na jego pierwsze efekty, należy oczekiwać, co najmniej kilka lub kilkanaście dni. Przez ten czas należy jednak BEZWZGLĘDNIE PRZESTRZEGAĆ NAKAZÓW ZWIĄZANYCH Z DANĄ DIETĄ. Poza tym, dobrym sposobem na to jak schudnąć w tydzień, jest również REGULARNIE UPRAWIANA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA. Osoby, które podejmują takie wyzwanie, powinny przede wszystkim, porzucić pewne zgubne nałogi. Jakie? Otóż, odchudzając się należy przede wszystkim, OGRANICZYĆ SPOŻYWANIE TAK ZWANYCH PUSTYCH KALORII. Są to głównie, wszelkiego rodzaju przekąski, które "wpadają" nam między posiłkami lub po które sięgamy, jako miły "przerywnik" w trakcie: pracy, oglądania telewizji czy nawet czytania książki lub słuchania muzyki. Po drugie - szukając skutecznego sposobu na to, jak schudnąć w tydzień należy ZREZYGNOWAĆ ZUPEŁNIE Z GAZOWANYCH NAPOJÓW, SŁODYCZY ORAZ UKOCHANYCH FAST-FOODÓW. Skuteczne odchudzanie to również, REZYGNACJA ZE SMAŻONYCH POTRAW NA RZECZ GOTOWANYCH MIĘS, WARZYW CZY INNYCH TEGO TYPU SMACZNYCH POSIŁKÓW. Dobrym i ułatwiającym odchudzanie nawykiem, jest również WYPIJANIE PRZED KAŻDYM POSIŁKIEM, CO NAJMNIEJ 1 LUB 2-ÓCH SZKLANEK ZIMNEJ WODY. W naszej walce o to, aby schudnąć w tydzień, pomocnym może okazać się także, dobrze znany nam i lubiany owoc, jakim jest JABŁKO. Owoc ten, nie tylko dobrze smakuje, ale również wypełnia żołądek a także przyspiesza przemianę materii. Niektórzy dietetycy, zalecają również, po każdym bardziej obfitym posiłku, w przeciągu 1-2 godzin, sięgnąć po nabiał typu biały ser, jogurt czy kefir. Zawarte w nich węglowodany, pomagają w przyspieszaniu przemiany materii.

Pomocne w bardzo szybkim zrzuceniu wagi mogą być również wszelkie suplementy diety oraz tabletki na odchudzanie, ale do tych ostatnich trzeba podchodzić z wielką rozwagą - często mogą przynieść więcej szkód niż korzyści.

Podsumowanie

Jak zatem widać, sposobów na to jak schudnąć w tydzień, jest stosunkowo wiele. Jednakże należy przy tym pamiętać, aby nie przesadzić z szybkością utraty wagi. Niebezpieczna granica, jakiej nie powinniśmy przekraczać, to 1 kg spadku masy ciała tygodniowo. Dlaczego? Po prostu w takim tempie organizm człowieka jest w stanie tracić tłuszcz, każdy kilogram więcej, to pozbywanie się wody. Jeśli przesadzimy z odchudzaniem, wówczas możemy narazić siebie na niepotrzebne kłopoty zdrowotne. Pamiętajmy więc: szybkość - owszem, ale rozwaga przede wszystkim!

zuza 22.04.2015 15:36
mam 11 lat waże 55 kg i mam 1,56 wzrostu najbardziej zależy mi na brzuchu i udach proszę o pomoc piszcie ćwiczenia plisssssss
amelia 22.03.2015 10:55
Mam 12 lat waże 53kg mam 165cm chce schudnoć aby wcisności się w fane dzisy.Prosze o pomoc !!!!
wanessa 19.03.2015 20:40
Mam 14lat waże 43kg a mam 161cm wiem że jestem chuda ale musze schudnąć żeby ładnie wyglądać w dżinsach prosze o jakąś pomoc!!!!!
kuba 18.03.2015 18:57
Mam 12 lat i ważę 85kg
Pomocy bardzo proszę o pomoc
Wera 18.03.2015 13:01
mam 17 lat ,wzrostu mam 169 i ważę 63 kg pomóżcie mi schudnąć
kamcia 13.03.2015 16:19
Schudnąć w tydzień to można ale z efektem jojo, ja polecam racjonalne odżywianie, odpowiednie kosmetyki oraz bieliznę z efeliny. Do tego oczywiście ćwiczenia. W tydzień można schudnąć max o jeden rozmiar.
Daria 01.03.2015 11:11
Mam 14 lat, ważę 42 kg, a wzrost 1,52 cm wiem że nie mam nadwagi ale chciałabym jeszcze schudnąć bo brzydko wyglądam w dżinsach... Lubię gimnastykę, taniec i babimgtona ale są dość duże wiatry i mieszkam w bloku więc babimgton odpada...
Daria 01.03.2015 11:11
Mam 14 lat, ważę 42 kg, a wzrost 1,52 cm wiem że nie mam nadwagi ale chciałabym jeszcze schudnąć bo brzydko wyglądam w dżinsach... Lubię gimnastykę, taniec i babimgtona ale są dość duże wiatry i mieszkam w bloku więc babimgton odpada...
wiktorka 18.02.2015 12:16
Mam 13 lat i ważę 50 kg przy wzroście 1,55cm. chcę schudnąć 10 kg. zależy mi najbardziej na brzuchu oraz na udach!:) pomóżcie
Jagoda xd 01.02.2015 21:47
Mam 12 lat i ważę 55,3

Dodaj komentarz

Imię
Email
Komentarz
Weryfikacja: