Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

10

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Jak schudnąć w tydzień?

tydzień

Jak najczęściej się odchudzamy?

Odchudzanie kojarzone jest przede wszystkim z dość długotrwałym procesem. Dla niektórych osób oznacza ono również przykrą rezygnację z niektórych przyjemności, takich jak chociażby jedzenie przed telewizorem czy w czasie pracy przy komputerze. Osoby pragnące zrzucić nadmiar kilogramów, najczęściej szukają dwojakich rozwiązań. Po pierwsze: szukają sposobów na to, jak schudnąć w tydzień. Po drugie: poszukują metod na to, jak schudnąć skutecznie i długotrwale. Sprawdźmy, jak brzmi prawidłowa odpowiedź na te pytania.

Jak skutecznie schudnąć w tydzień?

Jak twierdzi większość dietetyków, odchudzanie to proces dość długotrwały. Przeciętnie na jego pierwsze efekty, należy oczekiwać, co najmniej kilka lub kilkanaście dni. Przez ten czas należy jednak BEZWZGLĘDNIE PRZESTRZEGAĆ NAKAZÓW ZWIĄZANYCH Z DANĄ DIETĄ. Poza tym, dobrym sposobem na to jak schudnąć w tydzień, jest również REGULARNIE UPRAWIANA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA. Osoby, które podejmują takie wyzwanie, powinny przede wszystkim, porzucić pewne zgubne nałogi. Jakie? Otóż, odchudzając się należy przede wszystkim, OGRANICZYĆ SPOŻYWANIE TAK ZWANYCH PUSTYCH KALORII. Są to głównie, wszelkiego rodzaju przekąski, które "wpadają" nam między posiłkami lub po które sięgamy, jako miły "przerywnik" w trakcie: pracy, oglądania telewizji czy nawet czytania książki lub słuchania muzyki. Po drugie - szukając skutecznego sposobu na to, jak schudnąć w tydzień należy ZREZYGNOWAĆ ZUPEŁNIE Z GAZOWANYCH NAPOJÓW, SŁODYCZY ORAZ UKOCHANYCH FAST-FOODÓW. Skuteczne odchudzanie to również, REZYGNACJA ZE SMAŻONYCH POTRAW NA RZECZ GOTOWANYCH MIĘS, WARZYW CZY INNYCH TEGO TYPU SMACZNYCH POSIŁKÓW. Dobrym i ułatwiającym odchudzanie nawykiem, jest również WYPIJANIE PRZED KAŻDYM POSIŁKIEM, CO NAJMNIEJ 1 LUB 2-ÓCH SZKLANEK ZIMNEJ WODY. W naszej walce o to, aby schudnąć w tydzień, pomocnym może okazać się także, dobrze znany nam i lubiany owoc, jakim jest JABŁKO. Owoc ten, nie tylko dobrze smakuje, ale również wypełnia żołądek a także przyspiesza przemianę materii. Niektórzy dietetycy, zalecają również, po każdym bardziej obfitym posiłku, w przeciągu 1-2 godzin, sięgnąć po nabiał typu biały ser, jogurt czy kefir. Zawarte w nich węglowodany, pomagają w przyspieszaniu przemiany materii.

Pomocne w bardzo szybkim zrzuceniu wagi mogą być również wszelkie suplementy diety oraz tabletki na odchudzanie, ale do tych ostatnich trzeba podchodzić z wielką rozwagą - często mogą przynieść więcej szkód niż korzyści.

Podsumowanie

Jak zatem widać, sposobów na to jak schudnąć w tydzień, jest stosunkowo wiele. Jednakże należy przy tym pamiętać, aby nie przesadzić z szybkością utraty wagi. Niebezpieczna granica, jakiej nie powinniśmy przekraczać, to 1 kg spadku masy ciała tygodniowo. Dlaczego? Po prostu w takim tempie organizm człowieka jest w stanie tracić tłuszcz, każdy kilogram więcej, to pozbywanie się wody. Jeśli przesadzimy z odchudzaniem, wówczas możemy narazić siebie na niepotrzebne kłopoty zdrowotne. Pamiętajmy więc: szybkość - owszem, ale rozwaga przede wszystkim!

Nikola 01.01.2013 15:19
JA SCHUDŁAM 6 KG
marianna 04.12.2012 19:31
nie wieźcie w to <lol2> jak wiezycie fajni z was frajerzy .. trzeba po prostu mnie jeść i ćwiczyć
Elwira 16.11.2012 13:58
hey... mam problem ze schudnięciem.. Próbowałam już pare razy schudnac ale bez skutku.. :/ Duzo Cwiczyłam i prawię nic nie jadłam ale nic to nie dało..mam 16 lat , waze 50 kg i mam 1,60cm wzrostu.. Chce schudnąc jakies 4 kg. jak w miare szybo i skutecznie schudnąć..?
Maciej 15.10.2012 18:06
Nie moge schudnąć co mam zrobić?
Maciek 15.10.2012 18:03
co mam zrobić nie moge schudnąć prubowaem dużo sposobów.
Łukasz 05.10.2012 15:57
Jak można schudnąć w 1 tydzień i w jaki sposób.....
i według mojej mamy jestem szczupły ale ja tak nie uwarzam i chciałbym schudnąć w 1 tydzień jak temu zaradzić?????
POZDRAWIAM WSZYSTKICH POWODZENIA ŻYCZĘ:D
Wera 12.09.2012 18:32
Czy mam odrazu przestać jeść słodycze i inne niezdrowe rzeczy czy mam to robić powoli.Jak bardzo może zaszkodzić zżucenie więcej niż jednego kilograma w ciągu tygodnia.?
Sabinaa xD 25.08.2012 15:44
Ja też chce wyszczupleć , aby na rozpoczęciu roku wyglądać szczupło . ; p .
Pomóżcie , mam 9 dni na to :p
Pozdrawiaam ;>
Asia 16.08.2012 17:24
Chciałabym schudnąć bo yestem za gruba co mam zrobić?
maja1234eu 13.08.2012 18:13
moi koledzy śmieją się zemnie .
1. mam .11lat
2.mam.wzrostu.metr 59.
3. moja waga. to 43 kg.
moja mama muwi ze jestem chudzielcem .ale ja tak nieuwazam . CO MAM ZROBIC.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Imię
Email
Komentarz
Weryfikacja: