Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

07

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Top 5 profesji, gdzie sprawdzi się fit catering

Warto zdrowo się odżywiać. Jednak bądźmy szczerzy, czasami jest to trudne, szczególnie jeżeli nasza wiedza o byciu fit jest naprawdę niewielka. Na szczęście zawsze można zdecydować się na dietetyczny catering. Jednak są profesje, gdzie jest on swoistym must have. Zatem poznajcie 5 profesji, gdzie sprawdzi się fit catering.

jogurt fit

Sportowcy i wyczynowcy – zdrowe odżywianie to podstawa

gym Osoby uprawiające sport niezależnie, czy zawodowo, czy amatorsko muszą zdrowo jeść. Odpowiednio zbilansowana dieta ma duży wpływ nie tylko na masę, ale również na formę. Wszak forma w sporcie jest ważna, jeżeli zależy wam na wynikach. Dieta dla sportowców musi bogata w białko, ale również węglowodany złożone i witaminy, a jednocześnie lekkostrawna. Warto zauważyć, że przeciętne zapotrzebowanie na kalorie wynosi ponad 2000, z kolei dla sportowców jest zdecydowanie większe. Przygotowanie tak zbilansowanych posiłków nie jest łatwe, a i czasochłonne, ponadto wymaga dużej wiedzy z zakresu dobru produktów. W takiej sytuacji jedynym sensownym rozwiązaniem jest dietetyczny catering, który jest zbilansowany i zapobiega niedoborom, a jednocześnie dodaje siły.

Odpowiednia dieta dla pracujących fizycznie

Niestety coraz więcej osób pracuje zdecydowanie za dużo, przez to nie ma czasu na zdrowe odżywianie się. Bądźmy szczerzy komu po 12 godzinach fizycznej pracy, chce się gotować. Owszem można w weekendy przygotowywać posiłki, ale jak już macie wolne to zapewne wolicie odpocząć, czy zrelaksować się. Osoby pracujące fizycznie często żywią się produktami gotowymi, czy też jedzeniem typu fast food, a jak wiadomo takie jedzenie nie jest zdrowe, a i powoduje nadwagę. W takiej sytuacji najlepiej zdecydować się na dietetyczny catering. Pewnie niektórzy z Was powiedzą, że ich nie stać. Ale przecież jedzenie fast food także do tanich nie należy, a swoją drogą chyba lepiej wydać pieniądze na zdrowe jedzenie niż później na leczenie negatywnych skutków nieprawidłowej diety.

Bycie trenerem personalnym zobowiązuje

Choć wydaje się to oczywiste to niestety okazuje się, że wcale nie jest. Otóż nawet trenerzy personalni czasami źle się odżywiają, często wynika to zwyczajnie z braku czasu. Jednak w ich profesji bycie fit ma bardzo duże znaczenie. Nieregularne jedzenie i źle zbilansowane posiłki powodują, że ich ciało nie jest już zlepkiem mięśni, a przecież ciało trenera jest wizytówką np. siłowni. Zatem również dla takich osób polecamy catering dietetyczny, który dostosowany jest do ich zapotrzebowania. Zatem bycie trenerem personalnym zobowiązuje także do dawania dobrego przykładu.

Catering dietetyczny – idealny dla lekarzy

lekarz Nie od dziś wiadomo, że lekarze w Polsce pracują bardzo dużo. Szczególnie Ci na izbie przyjęć. Niestety liczba przepracowanych przez nich godzin jest naprawdę spora i często wynosi nawet ponad 2 etaty przeciętnego pracownika. A przecież praca lekarzy do łatwych nie należy, wszak odpowiadają oni za ludzkie życie. Jak nietrudno się domyślić pracując tak dużo jedyne o czym wtedy medycy myślą to sen. Spędzając wiele godzin w pracy nie mają czasu na jedzenie, więc często zamiast zdrowo się odżywiać spożywają duże ilości słodyczy z automatów i piją sporo kawy, tak aby nie czuć głodu. Na szczęści zamiast niszczyć sobie zdrowie jedzeniem śmieciowym mogą oni zdecydować się na catering dietetyczny, który może być dostarczony do miejsca pracy, czy też do ich domu. Posiłki zapewnią lekarzom energię i siłę na ciężkie dni w pracy i wyzwania, jakie stawia się przed nimi.

Catering idealny dla mundurowych

Pracując w służbach mundurowych należy pamiętać o odpowiedniej diecie. Wszak każdy policjant, czy wojskowy musi mieć siłę. Dlatego także w przypadku tych osób sposób odżywiania ma wpływ na kondycję fizyczną, która jest niezbędna w pracy. Również strażacy powinni jeść zbilansowane posiłki, które dodatkowo są lekkostrawne i nie powodują dyskomfortu. Dla osób pracujących w policji, wojsku, czy straży pożarnej polecamy więc catering dietetyczny.

Tak naprawdę, jak pewnie się domyślacie, catering dietetyczny polecany jest dla każdego kto chce się zdrowo odżywiać i czuć się dobrze każdego dnia. Zatem, jeżeli nie macie kompletnie pojęcia o zdrowej kuchni to dieta pudełkowa jest dla Was idealna i nie musicie obawiać się problemów trawiennych, a posiłki są nie tylko smaczne, ale i różnorodne.