Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

19

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Hollywoodzka dieta herbaciana

Raz na jakiś czas docierają do nas informacje mówiące o dietach stosowanych przez najbardziej znane aktorki amerykańskie. Zazwyczaj podchodzimy do nich ze znaczącą rezerwą, same opisy wspomnianych diet brzmią bowiem tak abstrakcyjnie, że uwierzenie w ich skuteczność jest wyjątkowo trudnym zadaniem. Coraz częściej zwracamy jednak uwagę i na to, że najbardziej znane twarze amerykańskiego kina to osoby atrakcyjne i szczupłe. Może zatem w dietach, które wydają się niemal niemożliwe do zrealizowania kryje się moc, z której nie zdajemy sobie sprawy?

Przykładem rozwiązania, które kilka miesięcy temu dotarło do Europy zdobywając sobie pewną popularność na zachodzie kontynentu okazuje się dieta herbaciana opierająca się na założeniu, zgodnie z którym picie od sześciu do ośmiu filiżanek herbaty w ciągu dnia nie tylko przyspiesza metabolizm, ale również sprawia, że niekorzystne z naszego punktu widzenia produkty przemiany materii są szybciej wypłukiwane z organizmu.

Co ciekawe, zwolennicy diety herbacianej wcale nie utrzymują, że pewne rodzaje herbat są zdrowsze od innych. Podstawowa zasada, na jakiej opiera się omawiany tu sposób pozbywania się nadmiaru kilogramów mówi o tym, że należy znaleźć taką herbatę, która będziemy pić z przyjemnością i ze smakiem, a gdy to nastąpi, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko delektować się tym napojem przez cały dzień. Oczywiście, siłę oddziaływania diety herbacianej można dodatkowo wzmacniać, jej zwolennicy doradzają więc między innymi: zrezygnowanie z innych napojów, które przyjmowaliśmy do tej pory wprowadzenie do naszego planu dnia aktywności fizycznej, a także przyjmowanie posiłków w rozsądnych ilościach i rezygnację z objadania się słodyczami.

Picie herbaty wpływa zresztą korzystnie nie tylko na nasz metabolizm. Naukowcy udowodnili, że pomaga również w zmniejszeniu apetytu, a także umożliwia skuteczną walkę z pokusami, które towarzysza każdej diecie. Jeżeli zatem dieta herbaciana jako taka nie trafia nam do przekonania, możemy wprowadzić herbatę do tego sposobu gubienia kilogramów, który sprawia wrażenie bardziej przekonującego. Naszemu organizmowi nie stanie się przez to krzywda, a my będziemy mogli cieszyć się z jeszcze bardziej widocznych efektów odchudzania.

pat 23.06.2012 18:16
nie schudłam a piję już tydzień
Weronika 16.04.2012 19:42
ja właśnie jestem na tej diecie od tygodnia i zleciałam ok.2 kg dla mnie to istna rewelacja polecam :) i życzę powodzenia
Iwonka 11.02.2012 16:14
Właśnie teraz ROBIE SOBIE herbatkę ZIELONĄ:-)
Agatka 22.11.2011 23:57
Dieta herbaciana nie musi oznaczać rezygnacji z rozkoszy dla podniebienia jaką daje herbata. Wszystko jest kwestią doboru odpowiedniego gatunku i smaku. Jakiś czas
temu odkryłam stronę dniherbaty.pl, która otworzyła przedemną tajemnicę herbacianego świata. Nigdy nie przypuszczałam, że herbata ma tyle odmian, dając szeroki wachlarz możliwości, także w trakcie diety.

Dodaj komentarz

Imię
Komentarz
Weryfikacja: