Jak schudnąć?

Dzisiaj będzie dobry dzień
Uśmiechnij się  do nas :)

09

Zmień swoją sylwetkę
z naszą pomocą!
Polecamy stronę: Dieta Dukana
Zebrane informacje, przepisy, wskazówki na temat najpopularniejszej diety: Diety białkowej dr. Dukana.

Dieta Adriana Lukoszka

Odchudzają się miliony osób, nie każda może jednak pochwalić się tym, że stosowana przez nią dieta przyniosła oczekiwane rezultaty. Nie oznacza to jednak, że nikt, kto zdecydował się na pozbycie się zbędnych kilogramów, nie odniósł sukcesu. To właśnie historie ludzi, którzy zerwali z nadwagą dają nam siłę niezbędną do tego, aby zdecydować się na kolejną dietę i to właśnie stosowane przez nich diety są tymi, w których upatrujemy szansy i dla nas samych. Jedną z nich jest bez wątpienia dieta Adriana Lukoszka, dzięki której chudną już setki Polaków.

Historia diety Adriana Lukoszka

Adrian Lukoszek z Tarnowskich Gór przez długi czas był po prostu jednym z wielu mężczyzn w średnim wieku, którzy nie dawali sobie rady z rosnącą nadwagą. Nie przekroczył jeszcze czterdziestki, a już ważył 220 kilogramów, nie mógł kupić biletu do kina ani wsiąść na rower, a ubrania, w które mógł się zmieścić, sprowadzał z Niemiec, w polskich sklepach brakowało bowiem odzieży dostosowanej do jego nietypowych potrzeb. Jak sam mówi, o stworzeniu przez niego skutecznej diety odchudzającej zadecydował przypadek. Nie był w stanie zmotywować się sam, o zasadności odchudzania przekonała go jednak krótka rozmowa z młodszym synem. Szczere pytanie dziecka, które nie potrafiło zrozumieć, dlaczego jego tata wygląda inaczej niż pozostali otaczający je mężczyźni sprawiło, że Lukoszek zaczął aktywnie poszukiwać informacji o skutecznym odchudzaniu. Informacje te pomogły mu w stworzeniu autorskiej diety, która dziś pomaga wielu setkom jego rodaków.

Założenia diety Adriana Lukoszka

Dieta Adriana Lukoszka powstała bez konsultacji z lekarzami oraz dietetykami, okazała się jednak nie tylko skuteczna, ale również wyjątkowo wartościowa. Co ważne, osoby, które chcą ją stosować, nie muszą obawiać się jej skomplikowania. Owszem, dieta wymaga silnej woli i dużej konsekwencji, poradzić mogą z nią sobie jednak nawet te osoby, które nie przepadają za wizytami składanymi w kuchni. Jej autor przypomina przede wszystkim o żelaznej zasadzie mówiącej o konieczności jedzenia pięciu posiłków dziennie oraz picia dużych ilości wody mineralnej. Wiele wskazuje jednak na to, że kluczem do sukcesu okazał się ocet jabłkowy. Jego dwie łyżeczki powinno się rozpuszczać w szklance letniej wody, a następnie pić przed obiadem i kolacją bez względu na to, jaki mamy dzień tygodnia i na jakim etapie diety się znajdujemy. Owszem, naukowcy już dawno potwierdzili, że sam w sobie ocet jabłkowy nie odchudza, nie da się jednak zaprzeczyć temu, że jego picie obniża poziom cukru we krwi, obniża łaknienie, a także ma zbawienny wpływ na skórę, co jest wyjątkowo ważne dla osób, które chcą się pozbyć dużej nadwagi.

Dieta Adriana Lukoszka oznacza również walkę ze złymi nawykami żywieniowymi. Jej założenia mówią o konieczności rezygnacji z cukru oraz soli, a także o odstawieniu tłustego mięsa, słodyczy, wysoko przetworzonej żywności oraz alkoholu. Jej autor przekonuje, że również bez tych potraw da się funkcjonować bez problemów, a chude jedzenie i codzienne menu bogate w owoce i warzywa, potrafi być równie smaczne.

Kto powinien zainteresować się taką dietą?

Adrian Lukoszek przekonuje, że stosowanie prostej diety pozwoliło mu w ciągu ośmiu miesięcy pozbyć się ponad stu kilogramów. O skuteczności odchudzania się w ten sposób przekonują nas przy tym również setki innych odchudzających się osób. Dieta nie zapewnia natychmiastowych, spektakularnych efektów, jeżeli jednak jest się osobą konsekwentną, która ma dość nadmiaru kilogramów, można liczyć na to, że przyniesie oczekiwane rezultaty. Jej autor zapewnia, że zaproponowany przez niego sposób odżywiania poprawił stan jego zdrowia, przed inauguracją diety warto jednak skontaktować się z lekarzem. Osoby, które zmagają się z dużą nadwaga bardzo często skarżą się na kłopoty ze zdrowiem, nie zaszkodzi zatem upewnić się, że zbyt duże ilości octu jabłkowego nie będą dla nich obciążeniem. Pewną ostrożność powinny zachować również otyłe nastolatki. I one mogą próbować wcielać w życie założenia omawianej tu diety, przez cały czas muszą jednak pozostawać pod obserwacją lekarza upewniającego się, że dieta nie ma złego wpływu na dojrzewający organizm.

Marv 16.06.2016 6:00
Solveig skrrevi:Jag tycker X-Factor är mycket bättre än Idol och David H. är bara för kul, har alltid gillat honom. Får se reprisen imorgon för ikväll var det Världens Barn med bra artister. Ha det bra och sov gott.Kram Solveig 70+
Crissy 16.06.2016 5:59
Only now at 30 years old am I really able to see how angry I was at my monster, cerebral palsy at 12. It means a lot that you know and that you support Schuyler through that rage. No one ever supterpod me as richly as you do her, and for that reason I know in my soul that you are a special dad.
Aysel 18.02.2016 17:15
Scribbit, I've thought a lot about those Mac v. PC cmoiercmals. I think the reason that the PC world has not responded is that it is too diffuse. If, say, HP does a series of ads boasting about how PCs rule the world of computer games and are far more fun, then all of their competitors will benefit as well since there isn't really much of a difference between a Dell and an HP PC. Microsoft doesn't seem to do much advertising at all for their size and power. My guess is that they've decided they don't need to. Also, their advertising is aimed at a different target audience - corporate America.
Danie 18.02.2016 16:32
Was it the long break that sunk the Ducks? No.No, but it stuck them in a pretty deep hole. Same sort of story as spwneieg Minnesota in '03.I think it has not only to do with the 9-10 days off, but also just the fact that the last 4 games you did play went remarkably easy.It ends up feeling like a month since you played 'playoff' hockey, and that's not good for momentum.
roman 26.11.2015 1:22
stosowalem diete pana latoszka przez 3 miesiace schudlem 28kg bylo ciezko przez 1 miesiac ale warto bylo
Anna 28.09.2015 20:44
Witam, mam 172cm wzrostu i 128kg...;( Proszę o pomoc!!!
Ewa 17.08.2015 21:20
Witam mam lat 45 i ważę 104ka przy wzroście 170cm . choruje na cukrzyce 20lat.Proszę o pomoc.
jolanta 09.06.2015 13:32
jak zdobyc,diete Adriana,,gdzie kupić jego ksiązke?mam 164cm wazę90kg,,chce zrzucic 20
iwona 31.05.2015 13:07
Witam bardzo chciałabym schudnąć wzrost 158 waga 77 proszę o radę.
joanna 15.04.2015 19:23
witam razem z mezem chcielibyśmy schudnąć ja mam 27 lat 160cm i waze 70 chciałabym schudmac 10-15 kg mój maz ma 32 lata 175cm i wazy 100kg a jego cel to waga ok 80-85 kg

Dodaj komentarz

Imię
Email
Komentarz
Weryfikacja: